Aktualności

Uwaga! Starosta I roku proszę zgłosić się do IKF p. A336

Aktualności

Uwaga! Starosta I roku proszę zgłosić się do IKF p. A336

 

Spotkanie Starostów/Grupowych z przedstawicielami Samorządu Studenckiego PWSZ

Aktualności

 

Spotkanie Starostów/Grupowych z przedstawicielami Samorządu Studenckiego PWSZ w Raciborzu odbędzie się 02.12.2014 o godzinie 13.00 w sali 333A. Obecność obowiązkowa!

------------------------------------

Z poważaniem

Martyna Anna Dziurska

------------------------------------

 

 

mgr B. Gawłowska - odwołane zajęcia

Aktualności

 

 

W dniu 26.11.2014 (środa) zajęcia

 

z Panią mgr B. Gawłowską zostają odwołane.

 

Odwołane zajęcia z dr hab. Leszkiem Karczewskim

Aktualności

W dniu 27.11.2014 r. zajęcia dr hab. Leszkiem Karczewskim są odwołane

 

AiR odwołane zajęcia - dr inż. K.Herbuś

Aktualności

W dniu 21.11.2014r. zajęcia z dr inż.K.Herbusiem są odwołane.

 

Uwaga! Grupowy I roku WF

Aktualności

Uwaga! Grupowy I roku WF

Proszę zgłosić się do Sekretariatu IKF w celu odbioru indeksów i kart zaliczeń.

Indeksy zostaną wydane tylko studentom którzy uregulowali opłaty!

 

odwołane zajęcia - mgr Józefa Kielak

Aktualności

W dniu 19.11.2014r. i 20.11.2014 zajęcia z mgr J. Kielak są odwołane.

 

dr Jacek Molęda - nieobecny 20-24.11.2014

Aktualności

UWAGA STUDENCI FILOLOGII!

W dniach 20-24 listopada zajęcia z dr. Jackiem Molędą są odwołane!

 

dr Adnrzej Widota - nieobecny 18-20.11.2014 r.

Aktualności

UWAGA STUDENCI FILOLOGII!

W dniach 18 -20 listopada zajęcia z dr. Andrzejem Widotą są odwołane!

 

Ubezpieczenie NNW można wpłacać do 30.11.2014r.

Aktualności

Ubezpieczenie NNW można wpłacać do 30.11.2014r.

Studenci, którzy są chętni do przyłączenia się do grupowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków mogą jeszcze wpłacać składkę w wysokości 40 zł. do 30.11.2014r. w kasie (pokój 111).

Grupowe ubezpieczenie jest bardziej korzystne od indywidualnego, a jest konieczne przy odbywaniu praktyk.

Warto, aby pomyśleli o tym studenci zaliczający praktyki na koniec roku akademickiego, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

Ubezpieczenie obowiązuje zarówno na Uczelni, jak i poza nią i za granicą.

 

 

dr Daniel Vogel - nieobecny 18.11.2014 r.

Aktualności

UWAGA STUDENCI FILOLOGII ANGIELSKIEJ!

W dniu 18 listopada zajęcia z dr. Danielem Vogelm są odwołane!

 

Bezpieczeństwo Państwa - rok I grupa 3

Aktualności

W dniu 14.11.2014 r. zajęcia z dr Ewą Pierzchała są odwołane

 

dr Barbara Piechaczek-odwołane zajęcia 14.11.2014

Aktualności

UWAGA STUDENCI

I, II ROK EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH.

 

 

W PIĄTEK 14.11.2014 ZAJĘCIA

 

Z PANIĄ DR BARBARĄ PIECHACZEK

 

ZOSTAJĄ ODWOŁANE.

 

Ogłoszenie - wypłata stypendiów

Aktualności

Ogłoszenie do pobrania w pliku PDF.

 

studenci III roku wychowania fizycznego

Aktualności

Przypominam o obowiązku dostarczenia dziennika praktyk do końca listopada.

Dzienniki należy przynieść do pokoju 118.

 

Spotkanie samorządu studenckiego ze studentami PWSZ

Aktualności

 

W dniu 18.11.2014 o godzinie 13:00 w sali 215 odbędzie się spotkanie samorządu studenckiego ze studentami PWSZ. Temat spotkania "Przekonaj RUSS do organizacji Juwenaliów2015"
Osoby zainteresowane organizacją prosimy o przybycie. 

 

 

 

mgr Irena Gołąb - odwołane zajęcia

Aktualności

W dniu 7.11.2014 zajęcia z mgr I. Gołąb są odwołane.

 

Komunikat

Aktualności

W dniach od 13.11.2014 r. do 16.11.2014 r. zajęcia z dr hab. Leszkiem Karczewskim, prof. nadzw. są odwołane

 

harmonogram obron 18.11.2014 Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

Aktualności

 

HARMONOGRAM OBRON PRAC DYPLOMOWYCH

Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

 

TERMIN OBRONY 18 listopada 2014 (wtorek)

MIEJSCE: Instytut Studiów Edukacyjnych i Sztuki przy ul. Lwowskiej 9,

sala nr K-202 (tzw. pokój wykładowców)

 

  • studia stacjonarne

 

L.p.

 Imię i nazwisko

Promotor pracy teoretycznej

Promotor pracy artystycznej

Recenzent pracy teoretycznej

Recenzent pracy artystycznej

Godzina obrony

(może nieznacznie ulec zmianie)

Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej

1

DANIELA TISZBIEREK

dr Henryk Fojcik

adi II st. dr Aleksander Ostrowski

adi II st. dr Aleksander Ostrowski

dr hab. Franciszek Nieć

12.00-12.30

dr Gabriela Habrom-Rokosz

2

KAROLINA WALICZEK

dr Henryk Fojcik

adi II st. dr Aleksander Ostrowski

adi II st. dr Aleksander Ostrowski

dr hab. Franciszek Nieć

12.30-13.00

dr Gabriela Habrom-Rokosz

 

 

dr Jolanta Gabzdyl-odwołane zajęcia Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

Aktualności

Z POWODU WYJAZDU SŁUŻBOWEGO WYKŁADOWCY

 

PANI DR JOLANTY GABZDYL,

 

ZAJĘCIA Z „PEDAGOGIKI” W DNIU 07.11.2014 (PIĄTEK)

 

ODBĘDĄ SIĘ

 

W GODZINACH 8.00 DO 9.00.

 

POZOSTAŁE ZAJĘCIA OD GODZ. 9.00 DO 10.20

 

ZOSTAJĄ ODWOŁANE.

 

Konkurs z okazji miedzynarodowego dnia studenta

Aktualności

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem przedłużamy termin oddawania prac do godziny 8:00 dnia 20.11.2014 r. (czwartek).

Zadanie konkursowe nr 1. – esej:

Zadanie polega na udzieleniu pisemnej odpowiedzi na pytanie:

„Co najbardziej cenisz w studiach na naszej uczelni?” , a może

„Jakie zauważasz braki w systemie studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu?

Esej powinien mieć objętość maksymalnie do 5 stron formatu A4

Czcionka typu Time New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,5 wiersza

Przypisy (jeśli student cytuje słowa innych autorów)

Najciekawsze prace, za zgodą autorów, zostaną zamieszczone w Eunomii.

 

Zadanie konkursowe nr 2.

Zadanie polega na ułożeniu jak największej ilości słów z liter składających się na „Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu”.

Słowa nie mogą się powtarzać.

Rzeczowniki powinny być w mianowniku liczby pojedynczej, a czasowniki w jednej wybranej formie osobowej – więcej niż jedna odmiana danego słowa nie będzie liczona (wszelkie wątpliwości dotyczące słów będzie rozstrzygać komisja opierając się o Słownik Języka Polskiego PWN).

W budowaniu słów można używać tylko takiej liczby liter, która składa się na „Państwowa
Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu
”. Jeżeli we wspomnianej frazie pojawi się dwa razy litera „a”, to tyle razy może ona powtórzyć się w słowie (słowa z trzema i więcej literami „a” odpadają, ale dopuszczalne jest utworzenie słowa z jedną literą „a”).

Każdy uczestnik konkursu może wykonać jedno lub oba zadania, co zwiększa szanse na zdobycie nagrody. Prace można doręczyć osobiście do mgr Beaty Gawłowskiej (gab. 234), lub przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .W tytule proszę napisać Międzynarodowy Dzień Studenta.

Na przesłanie swoich propozycji student ma czas do 17.11.2014r. – do godz. 15.00. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za doręczenia i terminowość korespondencji wysyłanej za pomocą poczty elektronicznej i ewentualne z tym związane nieprawidłowości w toku posyłania prac. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

Wszystkich studentów zachęcamy do wspólnej zabawy i życzymy owocnej pracy.  

 
 

PROGI STYPENDIALNE - SEMESTR ZIMOWY 2014/2015

Aktualności

                                                                                                                             R-rz, dn. 05.11.2014r.

 

Działając za zgodą Rektora PWSZ w Raciborzu w związku z wnioskiem Przewodniczacego RUSS zd nia 04.11.2014r. publikujemy obowiązujace w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015 a uchwalone decyzją Komisji Stypednialnej PWSZ w Raciborzu w dniu 23.10.2014r. progi stypendialne jak niżej:

 

STYPENDIUM SOCJALNE :                                         

dochód            0 - 200 zł. stypendium  650,00 zł.                                                          

dochód   200,01 - 400 zł. stypendium 550,00 zł.                  

dochód   400,01 - 600 zł. stypendium 450,00 zł.                                                            

dochód   600,01 - 800 zł. stypendium 350,00 zł.                                                           

 

Kwota zwiekszenia stypendium socjalnego dla wszystkich przedziałów  - 400 zł

 

Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych:

 

- przy znacznym stopniu niepełnosprawności -                    700,00 zł.      
- przy umiarkowanym stopniu niepełnosprawności –            600,00 zł.

- przy lekkim stopniu niepełnosprawności –                          500,00 zł.

 

  

Stypendium rektora dla najlepszych studentów:

                                                                             

- 1 stopień stypednium –           500,00 zł.      
- 2 stopień stypednium –           400,00 zł.

- 3 stopień stypednium –           300,00 zł.

                                                                                                                                      

 

SKALA PUNKTOWA

 

  • od 56,00 punktów i powyżej - stypendium 1 stopnia
  • 48,00 - 55,99 punktów - stypendium 2 stopnia
  • 40,00 - 47,99 punktów - stypendium 3 stopnia

 

 

Jednorazowa zapomoga w roku akademicki 2014/2015 jest świadczeniem, którego wysokość

uzależniona jest od wymiaru potrzeb finansowych studenta, wynikających z charakteru

zdarzenia losowego.

 

 

 

 

Informacja dla studentów II i III roku

Aktualności

 

Jeżeli jesteś studentem II lub III roku i szukasz książki do pracy licencjackiej, która nie jest dostępna w Bibliotece PWSZ oraz innych bibliotekach w Raciborzu, zapraszamy do skorzystania z usługi Wypożyczalni Międzybibliotecznej.

Dyrektor Biblioteki PWSZ w Raciborzu

mgr Zenona Mrożek

Dane kontaktowe:

mgr Stanisława Furman
tel. 32 415-50-20 wew. 152
email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

dr Jolanta Gabzdyl - odwołane zajęcia

Aktualności

Uwaga II rok FILOLOGII ANGIELSKIEJ - kształcenie pedagogiczne
oraz III rok FILOLOGII ANGIELSKIEJ NAUCZYCIELSKIEJ!

W dniu 7 listopada w godz. 10.20 - 14.15 zajęcia z dr Jolantą Gabzdyl są odwołane.
Od godziny 14.15 zajęcia odbędą się zgodnie z planem zajęć.

 

dr Joanna Bielewicz-Kunc - odwołane zajęcia

Aktualności

W dniach 5 i 12 listopada zajęcia z dr Joanną Bielewicz-Kunc są ODWOŁANE!

 

W dniu 5.11.2014r. zajęcia z prof.A.Harleckim są odwołane.

Aktualności

Uwaga!!! Studenci kierunku Automatyka i Robotyka!!!

W dniu 05.11.2014r. zajęcia z prof. A.Harleckim są odwołane.

 

dr Ilona Gembalczyk - odwołane zajęcia

Aktualności

W dniu 7.11.2014 zajęcia z dr I. Gembalczyk są odwołane.

 

Informacja dla Studentów z niepełnosprawnością

Aktualności

Prosimy o zgłoszenie się do Biblioteki PWSZ, mgr Piotr Mucha w celu zakupu potrzebnych książek.

 

Pełnomocnik Rektora ds. osób niepełnosprawnych

dr Danuta Zwolińska

 

Zajęcia dydaktyczne - 31 października

Aktualności

komunikat 31 pazdziernik3

 

Dr Daniel Vogel - odwołane zajęcia

Aktualności

Uwaga studenci FILOLOGII ANGIELSKIEJ!

W dniach 28 - 31 października zajęcia z dr. Danielem Voglem są ODWOŁANE!

 

STYPENDIA odbiór decyzji -semestr zimowy 2014/15

Aktualności

Racibórz, dn. 27.10.2014r.

 

 

 

ODBIÓR DECYZJI ADMINISTARCYJNYCH

DOT. ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

 

 

 

Studenci, którzy składali na semestr zimowy roku akademickiego 2014/2015 wnioski o przyznanie świadczeń pomocy materialnej tj : stypendium socjalne, rektora dla najlepszych studentów, specjalne dla niepełnosprawnych, jednorazowe zapomogi

PROSZENI SĄ O OSOBISTE ODEBRANIE DECYZJI ADMINISTRACYJNYCH ZA OKAZANIEM DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI

w nieprzekraczalnym terminie

 

od 27.10.2014r. do dnia 31.10.2014r.

 

 

Referat ds. Socjalnych Studentów

i Rekrutacji

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga!

Aktualności

studenci III r. terapii psychopedagogicznej w dniach od 27.10.2014 do 7.11.2014 są na praktyce.

 

odwołane zajęcia-dr Ilona Gembalczyk

Aktualności

 

 

W dniu 27.10.2014 (poniedziałek) zajęcia

z Panią dr Iloną Gembalczyk są odwołane.

 

odwołane zajęcia - dr hab. Kazimierz Frączek

Aktualności

 

UWAGA

 

STUDENCI KIERUNKU EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH.

 

 

 

Zajęcia z dr hab. Kazimierzem Frączkiem

 

zostają odwołane w dniach 27 i 28.10.2014 [poniedziałek i wtorek].

 

Zajęcia zostaną odpracowane w późniejszym terminie uzgodnionym ze studentami.

 

Socjologia II i III rok - zajęcia z dr Teresą Jemczura są odwołane do 29.10 2014 r.

Aktualności

Zajęcia z dr Teresą Jemczura są odwołane do 29.10.2014 r.

 

dr Ilona Gembalczyk - odwołane zajęcia

Aktualności

W dniu 24.10.2014 r. zajęcia z dr I. Gembalczyk są odwołane.

 

INSTYTUT TECHNIKI I ARCHITEKTURY ma zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy projektów i prac studenckich powstałych w ramach przedmiotów prowadzonych na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Aktualności

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA PWSZ w Raciborzu

Raciborskie Centrum Kultury - gospodarzem tegorocznej edycji wystawy prac studentów kierunku

Architektura i Urbanistyka PWSZ w Raciborzu

rck- otwarcie wystawy i wernisaż odbędzie się w dniu 23. 10. 2014 o godz. 17.00
- miejsce wystawy: Raciborskie Centrum Kultury, Racibórz ul. Chopina 21
- wystawa trwać będzie od 23.10.2014 do 21.11. 2014

INSTYTUT TECHNIKI I ARCHITEKTURY ma zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy projektów i prac studenckich powstałych w ramach przedmiotów prowadzonych na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Wystawa prezentować będzie dorobek projektowy studentów ITiA kierunku Architektura i Urbanistyka w ujęciu przekrojowym ale również stanie się doskonałym miejscem wymiany informacji dla wszystkich zainteresowanych studiami na tym kierunku.

 

 

Godziny rektorskie 10 listopada 2014

Aktualności

                                                                                               Racibórz, 21 października 2014 r.

KOMUNIKAT

            Decyzją JM Rektora PWSZ w Raciborzu dr. hab. Michała Szepelawego, prof. nadzw. dzień 10 listopada 2014 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów i od pracy dla wszystkich pracowników Uczelni.

 

UWAGA !!!

Aktualności

Zajęcia z dr Teresą Jemczura odwołane są do dnia 24.10. 2014 r.

 

Spotkanie dotyczące zmian w regulaminie stypendialnym

Aktualności

Zapraszam na spotkanie dotyczące zmian w regulaminie stypendialnym osoby zainteresowane dnia 21.10.2014 o godzinie 13.00 w sali A340, spotkanie potrwa ok. godzinę. poprowadzi je przewodnicząca RUSS Martyna Dziurska

 

Uwaga WF!!Lista osób, które nie rozliczyły się z sem. letniego 2013-2014:

Aktualności

Lista osób, które nie rozliczyły się z sem. letniego 2013-2014:

Brak ważnego przedłużenia sesji skutkować będzie skreśleniem z listy studentów!

Nabór 2013-2016:

 11808

 11529

10712

 12164

 12180

Nabór 2012-2015:

 11184

 11405

 11178

 10978

 11180

11398

 8745

11436

 11228

 11232

H:

 11572

 11602

 11630

 12182

11583

 11594

 11598

 11585

 11640

 11639

11643

 11642

 11564

11401

11589

 11591

11573

 11641

 11576

11622

 11574

11612

11584

11579

 11599

Nabór 2011-2014: Brak rozliczenia indeksu/brak obrony pracy dyplomowej

OB ST

 9952

 10379 Przedł. 31,10,2014

 8532

 9481

9959

 9965 Przedł. 31,10,2014

 9825

 9967

 9972 Przedł. 24,10,2014

9973

 10697

Dod. rok OB:

 9271

 10215 Przedł. 24,10,2014

 9922 Przedł. 31,10,2014

 9929 – wyznaczony t. obrony

z 10371 Przedł. 31,10,2014

 9933

IT ST:

 10678 Przedł. 17,10,2014

10310

10670

 11069

 9372 Przedł. 17,10,2014

Dod. rok WFwS:

 9956

 9960

Dod. rok TPE:

 6377

NST:

 10626

10628

 10157

9908 Przedł.31,10,2014

10971

 7672

10834

10694

 10677

 10141 Przedł. 31,10,2014

 10983

9309 Przedł. 24,10,2014

 10836

 10972 Przedł. 24,10,2014

 9577

 7896

 9906

10262

 

Licencjacka pracownia artystyczna-podział na grupy, III rok, Edukacja artystyczna-prof. K.Cieślik

Aktualności

ROK III nabór 2012-2015

EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH

 

LICENCJACKA PRACOWNIA ARTYSTYCZNA

-PODZIAŁ NA GRUPY-

 

GRUPA SPECJALNOŚCIOWA: KREACJA PLASTYCZNA Z GRAFIKA UŻYTKOWĄ ,

-PROWADZĄCY PROF. KAZIMIERZ CIEŚLIK

 

 Lp.

Imię i nazwisko 

1

GAWLICZEK KLAUDIA

2

KLIMEK MARIUSZ

3

ŁUKAWSKA DOBROMIŁA

4

MACIOŃCZYK MICHALINA

5

MARGALSKA KATARZYNA

6

MANDRYSZ MAGDALENA

7

SIERPIŃSKA MAGDALENA

8

SZCZOTOK EDYTA

 

Licencjacka pracownia artystyczna-podział na grupy, III rok, Edukacja artystyczna- prof. A.Ostrowski

Aktualności

 

 

ROK III nabór 2012-2015

EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH

 

LICENCJACKA PRACOWNIA ARTYSTYCZNA

-PODZIAŁ NA GRUPY-

 

 

GRUPA SPECJALNOŚCIOWA: ARANŻACJA WNĘTRZ,

PROWADZĄCY ADI II ST. DR ALEKSANDER OSTROWSKI

Lp.

Imię i nazwisko 

1

BIAŁDYGA MARIA

2

BRYNKUS MAGDALENA

3

DRĄSZCZ JOLANTA

4

MAŃCZYK ANNA

5

MICHNA DOMINIKA

6

PRZYBYŁ DARIA

7

SOBOLEWSKA AGNIESZKA

8

SORDYL DAWID

9

ŻYDEK KATARZYNA

10

WYLEŻYCH ANNA


 

GRUPA SPECJALNOŚCIOWA: OBRAZ CYFROWY I FOTOGRAFICZNY,

PROWADZĄCY ADI II ST. DR ALEKSANDER OSTROWSKI

 

 Lp.

Imię i nazwisko

1

BIESZCZAD

MONIKA

2

GEMBALCZYK

EWA

3

KARWOT

IWONA

4

KONISZEWSKA

JUSTYNA

5

WRÓBLEWSKA

NATALIA

6

WYSKIEL

SABINA

 

 

Komunikat

Aktualności

W dniu 15.10.2014 r. zajęcia z dr Teresą Jemczura są odwołane

 

Informacja dla Studentów pierwszego roku w sprawie kont w systemie informatycznym

Aktualności

Dział Informatyki PWSZ w Raciborzu informuje, iż Studenci pierwszego roku mają aktywne indywidualne konta w systemie informatycznym. Przy użyciu tych kont Studenci mogą się logować do komputerów w Uczelni, np. Biblioteka, pracownie komputerowe, uczelniany HotSpot WiFi.

Jednocześnie przypominamy zasady logowania: http://it.pwsz.raciborz.edu.pl/dla-studenta/jak-zalogowac-sie-do-komputera.html 

 Informujemy również, że wszelkie zgłoszenia dotyczące rejestracji dostępu do HotSpot WiFi będą sukcesywnie realizowane.

Formularz rejestracji dostępu do HotSpot WiFi: http://it.pwsz.raciborz.edu.pl/dla-studenta/bezprzewodowy-hotspot/formularz-rejestracyjny.html?view=form
F
ormularz dostępu do darmowego oprogramowania Microsoft MSDN AA DreamSpark: http://it.pwsz.raciborz.edu.pl/dla-studenta/darmowe-oprogramowanie-dla-studentow-microsoft-dreamspark/formularz-rejestracyjny.html

 

 

mgr inż. Jacek Pierzga
Kierownik Działu Informatyki

 

 

Egzamin komisyjny z "Elektroniki" odbędzie się w dniu 22.10.2014r. o godzinie 13.00

Aktualności

Studenci kierunku Automatyka i Robotyka informuję, że egzamin komisyjny z przedmiotu "Elektronika i techniki mikroprocesorowe" odbędzie się w dniu 22 października 2014r. o godzinie 13.00 w pok.318.

 

Zaliczenie komisyjne z przedmiotu "Układy logiczne" odbędzie się w dniu 17.10.2014r.

Aktualności

Studenci kierunku Automatyka i Robotyka informuję, że zaliczenie komisyjne z przedmiotu "Układy logiczne" odbędzie się w dniu 17 października 2014r. o godzinie 13.00 w pok.318.

 

I rok f. angielskiej - podział na grupy po IV naborze

Aktualności

Filologia angielska - I rok

 

GRUPA 1

GRUPA 2

GRUPA 3

Lp.

Nazwisko

Imię

Lp.

Nazwisko

Imię

Lp.

Nazwisko

Imię

1.

Baranowski

Kacper

1.

Freindorf

Aleksandra

1.

Głaszczyk

Renata

2.

Bernacka

Sandra

2.

Gala

Małgorzata

2.

Mikołajek

Monika

3.

Brachmańska

Magdalena

3.

Glenc

Aneta

3.

Pawlak

Wacław

4.

Czaja

Błażej

4.

Kozak

Klaudia

4.

Pelc

Sandra

5.

Czekała

Dawid

5.

Krzyworączka

Marta

5.

Pomiotło

Tomasz

6.

Czogała

Natalia

6.

Kunysz

Joanna

6.

Prusowski

Monika

7.

Fiołka

Marcin

7.

Kustoś

Justyna

7.

Sieradzki

Adrian

8.

Gilek

Anna

8.

Kuśka

Karolina

8.

Sługa

Małgorzata

9.

Gorzela

Kathrin

9.

Kwiecień

Aleksandra

9.

Smosarska

Barbara

10.

Gorzolnik

Zenon

10.

Leśniak

Aleksandra

10.

Sobczak

Magdalena

11.

Gurgul

Angelika

11.

Mańka

Magdalena

11.

Sokołowska-Moskwiak

Joanna

12.

Juraszczyk

Magdalena

12.

Marchewa

Karolina

12.

Sołtys

Aleksandra

13.

Jureczko

Agata

13.

Marulewska

Paulina

13.

Sosz

Karolina

14.

Kamińska

Monika

14.

Mazuerk

Melania

14.

Stachurska

Zuzanna

15.

Kastelik

Florian

15.

Mazurek

Magda

15.

Stajer

Martyna

16.

Kąkol

Magdalena

16.

Molska

Monika

16.

Stanisławska

Julia

17.

Kłaptocz

Agnieszka

17.

Nowotarska

Katarzyna

17.

Szczeponek

Monika

18.

Kochanowicz

Adrianna

18.

Pander

Aneta

18.

Szostak

Paweł

19.

Kołecka

Aleksandra

19.

Pawełek

Marta

19.

Śliwa

Dominika

20.

Kołecka

Katarzyna

20.

Piechaczek

Martyna

20.

Trybus

Jakub

21.

Kordus

Justyna

21.

Szkatuła

Mateusz

21.

Wolski

Zenon

22.

Kowalczykowski

Maciej

22.

Szmig

Katarzyna

22.

Wróbel

Sylwia

23.

Kulig

Ilona

23.

Szymiczek

Rafał

23.

Zajdel

Mateusz

24.

Osipów

Katarzyna

24.

Wieczorek

Martyna

24.

Zajonc

Patrycja

25.

Skupińska

Olga

25.

Wieder

Sara

     

 

 

Lektorat z j. angielskiego - podział na grupy - I rok Administracja

Aktualności

Lektorat z języka ………angielskiego……………………………………………

Poziom ………. intermediate………………………………………………………….

Prowadząca zajęcia ………mgr Iweta Draszczyk…………………………...

Rok I       Tryb ……stacjonarny……                     Kierunki : Administracja

 

Lp.

Nazwisko

Imie

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1.

Adamczyk

Grażyna

     

2.

Brachan

Marek

     

3.

Franiczek

Anita

     

4.

Jęczmionka

Karolina

     

5.

Knura

Anna

     

6.

Kramarczyk

Katarzyna

     

7.

Kroczak

Aleksandra

     

8.

Krzyżowska

Estera

     

9.

Mrozek

Maria

     

10.

Niesłańczyk

Iwona

     

11.

Paszek

Paweł

     

12.

Pączko

Agnieszka

     

13.

Połomska

Dorota

     

14.

Przybyła

Sabina

     

15.

Wawoczny

Monika

     

16.

Wieczorek

Estera

     

17.

Woźniak

Ewelina

     

18.

Zbeczka

Klaudia

     

19.

Żygłowicz

Aleksandra

     

20.

Żyła

Aleksandra

     

 

 

Lektorat z języka ………angielskiego……………………………………………

 

Poziom ………. intermediate………………………………………………………….

Prowadząca zajęcia ………mgr Małgorzata Skwarecka…………………………...

Rok I       Tryb ……stacjonarny……                     Kierunki : Administracja

 

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imię

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1.

Afa

Karolina

     

2.

Bichta

Grażyna

     

3.

Boczek

Monika

     

4.

Bugiel

Magdalena

     

5.

Cieśla

Klaudia

     

6.

Delegiewicz

Anna

     

7.

Fojcik

Agnieszka

     

8.

Gierczyk

Aleksandra

     

9.

Goniowska

Dorota

     

10.

Knura

Iwona

     

11.

Lemirowski

Maciej

     

12.

Nowicka

Roksana

     

13.

Picur

Natalia

     

14.

Siruga

Agnieszka

     

15.

Stottko

Anna

     

16.

Styrna

Aleksandra

     

17.

Suchanek

Monika

     

18.

Szeptak

Paulina

     

19.

Szymiczek

Edyta

     

20.

Tomala

Anna

     

21.

Żurakowska

Joanna

     

Lektorat z języka ………angielskiego……………………………………………

Poziom ………. ………………………………………………………….

Prowadząca zajęcia ………mgr Joanna Marchwiak…………………………...

Rok I       Tryb ……stacjonarny……                      Kierunki : Administracja

 

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imię

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1.

Bedrunka

Marta

     

2.

Duraj

Magdalena

     

3.

Gorasdza

Agnieszka

     

4.

Grzesiczek

Dominika

     

5.

Jambor

Stefania

     

6.

Jończyk

Marta

     

7.

Kalemba

Joanna

     

8.

Kastelik

Mateusz

     

9.

Kawecka

Sara

     

10.

Kiersztyn

Magdalena

     

11.

Konieczna

Justyna

     

12.

Kostka

Anna

     

13.

Krasowiak

Magdalena

     

14.

Kwapik

Katarzyna

     

15.

Leżoch

Piotr

     

16.

Pańczak

Adam

     

17.

Piechula

Karolina

     

18.

Szumlańska

Justyna

     

19.

Teresiak

Marta

     

20.

Wrazidło

Bianca

     

 

 

 

 

 

 

 

Lektorat z j. niemieckiego - podział na grupy - I rok Bezpieczenstwo państwa

Aktualności

Lektorat z języka niemieckiego         godz 8.00-9.40

Poziom: początkujący

Prowadząca zajęcia    Alina Zimna

Rok     I           Tryb stacjonarny                                Kierunek         BP

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

1

Cyran

Sandra

2

Filuś

Sebastian

3

Filipowska

Sylwia

4

Maślanka

Dawid

5

Janiszewska

Kamila

6

Michna

Mirosław

7

Rupnik

Sylwester

8

Muras

Szymon

9

Klos

Kamil

10

Kochutek

Samanta

11

Las

Katarzyna

12

Wawoczny

Bartosz

13

Żwirek

Sandra

14

Kurasz

Hanna

15

Kycia

Marcin

16

Pytlowska

Karolina

17

Aksman

Patryk

18

Baran

Izabela

19

Bugdol

Rafał

 

Lektorat z języka niemieckiego g.9.40-11.10

Poziom: podstawowy

Prowadząca zajęcia    mgr Alina Zimna

Rok     I           Tryb stacjonarny                                Kierunek         BP

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

1

Dziok

Kamil

2

Herber

Sebastian

3

Leksza

Aleksander

4

Mandera

Julia

5

Masłoń

Wojciech

6

Mazurek

Jeremiasz

7

Molitor

Sylwia

8

Nowacki

Adam

9

Ochyj

Bartosz

10

Ostrowski

Nataniel

11

Otlik

Patrycja

12

Pytlik

Bartosz

13

Rzytki

Marcin

14

Rzytki

Tomasz

15

Tatar

Agata

16

Teter

Aleksandra

17

Nowak

Elżbieta

18

Ochantol

Denis

 

 

 

Lektorat z języka niemieckiego         8.00-9.30

Pozim:średniozaawasowany

Prowadząca zajęcia    mgr Sonia Ciupke

Rok     I           Tryb stacjonarny                                Kierunek         BP

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

1

Pieruszka

Mateusz

2

Święcki

Monika

3

Zachwey

Edyta

4

Zbeczka

Damian

5

Bogdziewicz

Wojciech

6

Bokwa

Paulina

7

Budka

Kamil

8

Klinik

Julia

9

Maleika

Anna

10

Szymanowski

Marek

11

Pękała

Radosław

12

Krakowczyk

Mateusz

13

Gospodarczyk

Marlena

14

Rduch

Aleksandra

15

Lamla

Tomasz

 

Osoby, które nie zgłosiły sie na test kwalifikacyjny zostaną przydzielone do odpowiedniej grupy po napisaniu testu.

 

 

 

 

 

Lektorat z j. angielskiego - podział na grupy - I rok Administracja (gr. weekendowa)

Aktualności

Lektorat z języka angielskiego

Poziom elementary

Prowadząca zajęcia mgr Joanna Marchwiak

Rok I       Tryb stacjonarny               Kierunki administracja ( P )

                                                                                              …………………………………..

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1.

Herber

Łukasz

     

2.

Jaworowska

Ewa

     

3.

Kalika

Katarzyna

     

4.

Kampka

Dominika

     

5.

Kubiczek

Bożena

     

6.

Kurzeja

Monika

     

7.

Mika

Katarzyna

     

8.

Niksza

Agata

     

9.

Nowak

Maria

     

10.

Oleszowska

Aneta

     

11.

Śliwka

Piotr

     

12.

Wyrtki

Ewelina

     

13.

Wyrtki

Dariusz

     

 

Lektorat z języka angielskiego

Poziom intermediate

Prowadząca zajęcia mgr Małgorzata Skwarecka

Rok I       Tryb stacjonarny               Kierunki Administracja ( P )

                                                                                              …………………………………..

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1.

Andrzejak

Tomasz

     

2.

Błaszczok

Bożena

     

3.

Czogała

Anna

     

4.

Dębowska

Martyna

     

5.

Dobrzycka

Anna

     

6.

Górska

Ilona

     

7.

Honka

Patrycja

     

8.

Jurecka

Alicja

     

9.

Konopacka

Natalia

     

10.

Kopycka

Patrycja

     

11.

Mielimonka

Michalina

     

12.

Muszalik

Daniel

     

13.

Pawluczuk

Mateusz

     

14.

Pendzich

Klaudia

     

15.

Serafin

Paweł

     

16.

Pyret

Wioleta

     

17.

Siedlaczek

Barbara

     

18.

Sobota

Gabriela

     

19.

Szczudlo

Monika

     

20.

Tomiczek

Patrycja

     

21.

Warło

Martyna

     

22.

Żołneczko

Anna

     

 

 

Lektorat z j. angielskego - podział na grupy - I rok Bezpieczenstwo państwa

Aktualności

Lektorat z języka angielskiego…………………………

Poziom pre-intermediate.

Prowadząca zajęcia mgr Katarzyna Stadnik…………………………………………..

Rok I       Tryb stacjonarny…                                  Kierunki Bezpiczeństwo Państwa

                                                                                 

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1

Aksman

Patryk

     

2

Bańczyk

Krzysztof

     

3

Filipowska

Sylwia

     

4

Filuś

Sebastian

     

5

Gucik

Arkadiusz

     

6

Janiszewska

Kamila

     

7

Kisiel

Adrian

     

8

Krakowczyk

Mateusz

     

9

Muras

Szymon

     

10

Nowak

Elżbieta

     

11

Ochantol

Denis

     

12

Ostrowski

Nataniel

     

13

Pytlik

Bartosz

     

14

Rzytki

Tomasz

     

15

Tatar

Agata

     

16

Tokarz

Grzegorz

     

17

Wawoczny

Bartosz

     

18

Zbeczka

Damian

     

19

Żwirek

Sandra

     

 

Lektorat z języka angielskiego…………………………

Poziom intermediate.

Prowadząca zajęcia mgr Iweta Draszczyk…………………………………………..

Rok I       Tryb stacjonarny…                                  Kierunki Bezpiczeństwo Państwa

                                                                                 

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1

Baran

Izabela

     

2

Bogdziewicz

Wojciech

     

3

Bokwa

Paulina

     

4

Budka

Kamil

     

5

Dziok

Kamil

     

6

Klos

Kami

     

7

Kycia

Marcin

     

8

Lamla

Tomasz

     

9

Las

Katarzyna

     

10

Masłoń

Wojciech

     

11

Mazurek

Jeremiasz

     

12

Molitor

Sylwia

     

13

Nowacki

Adam

     

14

Ochyj

Bartosz

     

15

Pękuła

Radosław

     

16

Pieruszka

Mateusz

     

17

Pytlowska

Karolina

     

18

Rzytki

Marcin

     

19

Szymanowski

Marek

     

 

Lektorat z języka angielskiego

Poziom intermediate

Prowadząca zajęcia mgr Joanna Marchwiak

Rok I       Tryb stacjonarny               Kierunki bezpieczeństwo państwa

                                                                                              …………………………………..

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1.

Bugdol

Rafał

     

2.

Cyran

Sandra

     

3.

Dziewit

Krzysztof

     

4.

Gospodarczyk

Marlena

     

5.

Górnicki

Tomasz

     

6.

Herber

Sebastian

     

7.

Kiepura

Adam

     

8.

Klinik

Julia

     

9.

Kochutek

Samanta

     

10.

Kocur

Natalia

     

11.

Leksza

Aleksander

     

12.

Mandera

Julia

     

13.

Otlik

Patrycja

     

14.

Piperek

Patryk

     

15.

Rupin

Sylwester

     

16.

Rduch

Aleksandra

     

17.

Teter

Alekasandra

     

18.

Zachwey

Edyta

     

 

 

 

 

 

Lektorat z j. angielskiego - podział na grupy - I rok Wychowanie fizyczne

Aktualności

Lektorat z języka angielskiego…………………………

Poziom intermediate.

Prowadząca zajęcia mgr Iweta Draszczyk…………………………………………..

Rok I       Tryb stacjonarny…                                  Kierunki Wychowanie Fizyczne

                                                                                 

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1

Chory

Denis

     

2

Ciuraj

Karolina

     

3

Herman

Aneta

     

4

Kempe

Aleksandra

     

5

Krzysztala

Dawid

     

6

Krzyżanowski

Marcin

     

7

Kuźnik

Dominika

     

8

Leda

Dominika

     

9

Matkowski

Paweł

     

10

Mekitów

Michał

     

11

Petka

Paulina

     

12

Rduch

Daria

     

13

Til

Adrian

     

14

Topisz

Agata

     

15

Zawada

Mikołaj

     

16

Zawadzki

Szymon

     

 

Lektorat z języka angielskiego

Poziompre-intermediate

Prowadząca zajęcia mgr Joanna Marchwiak

Rok I      Trybstacjonarny                Kierunki wychowanie fizyczne

                                                                                              …………………………………..

 

Lista studentów

Lp.

Nazwisko

Imie

Nr indeksu

Grupa

Kierunek

1.

Jagła

Roland

     

2.

Kłobuch

Adrian

     

3.

Krzysztoń

Patryk

     

4.

Kufka

Alicja

     

5.

Lewandowski

Patryk

     

6.

Maciejczyk

Mateusz

     

7.

Michalak

Konrad

     

8.

Mielczarek

Monika

     

9.

Piechula

Alicja

     

10.

Przybyła

Magdalena

     

11.

Stolorz

Justyna

     

12.

Tichnów

Michał

     

13.

Urbisz

Paweł

     

14.

Włodarczyk

Mateusz

     

 

 

 

KOMUNIKAT - ADMINISTRACJA I ROK

Aktualności

W dniu 08.10.2014 r. zajęcia z dr hab. Kamilem Antonów są odwołane.

 

dr Urszula Kalicińska - odwołane zajęcia

Aktualności

W dniach 7-10.10.2014 zajęcia z dr U. Kalicińską są odwołane.

 

PRZYSPOSOBIENIE BIBLIOTECZNE DLA KIERUNKÓW WYCHOWANIE FIZYCZNE I AUTOMATYKA

Aktualności

HARMONOGRAM ZAJĘĆ (Biblioteka PWSZ)

rok akademicki 2014/2015

dla studentów I roku

 

Przysposobienie jest obowiązkowe, kończy się wpisem do indeksu

 

KIERUNEK

GRUPA

DATA

GODZINA

IT – HOKEIŚCI

WF - PIŁKARZE

(całość)

15.10.2014

14.30

AUTOMATYKA

(całość)

11.10.2014

11.10

 

 

Szkolenie BHP dla studentów I roku studiów w roku akademickim 2014/2015

Aktualności

Szkolenie BHP dla studentów I roku studiów w roku akademickim 2014/2015

Szkolenie jest obowiązkowe, kończy się wpisem do indeksu

KIERUNEK

DATA

GODZINA

SALA

I ADMINISTRACJA

30.09.2014

   

I ADMINISTRACJA S

17.10.2014

15.00

Aula DS

I BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA

30.09.2014

   

I BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA S

17.10.2014

15.00

Aula DS

I PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA

30.09.2014

   

I EDUKACJA ELEMENTARNA

30.09.2014

   

I FILOLOGIA ANGIELSKA

23.10.2014

8.00-11.00

Aula DS

I FILOLOGIA GERMAŃSKA

23.10.2014

I WYCHOWANIE FIZYCZNE

23.10.2014

I WYCHOWANIE FIZYCZNE (gr.specjalna)

10.12.2014

13.30

A219

I EDUKACJA ARTYSTYCZNA

23.10.2014

8.00-11.00

Aula DS

I ARCHITEKTURA I URBANISTYKA

24.10.2014

12.45-15.45

A 217

I AUTOMATYKA I ROBOTYKA

24.10.2014

8.00-11.00

A326

I AUTOMATYKA I ROBOTYKA (niestacj.)

10.10.2014

15.00-17.15

A 330

termin dodatkowy

14.01.2015

15.00

A 340

 

 

 

odwołane zajęcia - dr Beata Fedyn

Aktualności

W dniach 7 - 10.10.2014 r. zajęcia z dr B. Fedyn są odwołane.

 

Edukacja elementarna - I rok - podział na grupy lektpratowe

Aktualności

Lektorat z języka angielskiego

Poziom intermediate.

Prowadząca zajęcia :mgr Iweta Draszczyk

 

 

Nazwisko

Imie

Andrzejewska

Aleksandra

Chrząszcz

Weronika

Gawliczek

Magdalena

Hołubiczko

Sylwia

Kretek

Katarzyna

Kułak

Karolina

Marker

Martina

Matkowska

Adrianna

Piekorz

Roksana

Rok

Katarzyna

Szula

Anna

Szulik

Tatiana

Tkocz

Martyna

Tokarska

Martyna

Tyrała

Kamila

Wieczorek

Paulina

Ziegler

Karolina

 

 

 

 

Lektorat z języka angielskiego

Poziom Intermediate (lower level)

Prowadząca zajęcia mgr Małgorzata Skwarecka

 

Nazwisko

Imię

Afa

Patrycja

Błaszczyk

Martyna

Chilmon

Dorota

Dapa

Anna

Glanc

Magdalena

Górska

Angelika

Groborz

Joanna

Gruszczyńska

Sylwia

Kroczek

Agnieszka

Kuchcik

Magdalena

Lubszczyk

Monika

Piwowarczyk

Patrycja

Seget

Marzena

Stajner

Zuzanna

Staroń

Maria

Szymanowska

Klaudia

Święty

Katarzyna

Lektorat z języka angielskiego

Poziom intermediate

Prowadząca zajęcia mgr Joanna Marchwiak

 

Nazwisko

Imie

Brzezik

Agnieszka

Ciemięga

Martyna

Gorasdza

Klaudia

Herud

Katarzyna

Jasny

Sabina

Krzemień

Justyna

Kula

Maja

Lachowicz-Dąbkowska

Ewa

Łagowska

Natalia

Mysz

Marta

Nowak

Ewelina

Palm

Sandra

Powierza

Klauda

Sielska

Magdalena

Wojak

Aneta

 

 

 

 

 

 

Ubezpieczenie Studentów NW

Aktualności

 

KOMUNIKAT

UBEZPIECZENIE  NNW(NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW)

NA ROK akademicki 2014/2015

Suma

ubezpieczenia

Wariant z komisją lekarską

składka

20.000,00

  1. Śmierć w następstwie NW
  2. Trwały uszczerbek na zdrowiu - min.1% sumy ubezp. za 1% uszczerbku.
  3. Zwrot kosztów nabycia przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych -

do 25% sumy ubezpieczenia.

  1. Koszty leczenia do 30%
  2. Ryczałt(0,05% sumy ubezp.) za okres czasowej, całkowitej niezdolności do nauki i pracy
  3. Dieta Szpitalna (0,1% sumy ubezp. za każdy dzień , przez min. 90 dni.
  4. Zwrot opłaconego czesnego (max do 5.000 zł)
  5. Jednorazowe świadczenie w wysokości 1.000 zł w przypadku zgonu ubezpieczonego spowodowanego nowotworem złośliwym
  6. Jednorazowe świadczenie w wysokości 1.000 zł w przypadku zgonu  studenta w wieku do 25 lat z powodu wrodzonej wady serca
  7. Jednorazowe świadczenie w przypadku braku trwałego uszczerbku na zdrowiu i

wystąpienia innych następstw niż : trwałe uszkodzenie ciała, zwichnięcia i złamania

kości, oparzenia i odmrożenia oraz wstrząśnienia mózgu : (1% sumy ubezpieczenia)

  1. Jednorazowe świadczenie w wysokości 1000 zł. w przypadku śmierci                  przedstawiciela ustawowego wskutek nieszczęśliwego wypadku.
  2.  Świadczenia typu Assistance na terytorium RP:

                    - pomoc medyczna;

                    - pomoc rehabilitacyjna i pielęgnacyjna;

                     

                        

 

 

 

40,00

Ubezpieczenie NW obowiązuje na terenie kraju i za granicą.

UBEZPIECZENIE NW JEST OBOWIĄZKOWE ZE WZGLĘDU NA PRAKTYKI STUDENCKIE, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ W ZAKŁADACH PRACY I PLACÓWKACH SZKOLNYCH.*

*informacja ważna dla studentów odbywających praktyki pod koniec roku akademickiego, gdyż po 30.11.2014r. nie będą mogli już przystąpić do ubezpieczenia.

 

SKŁADKA NA ROK AKADEMICKI 2014/2015 WYNOSI  -  40 ZŁ.

I OBEJMUJE OKRES UBEZPIECZENIA OD 01.10.2014  -  30.09.2015r.

Składkę można wpłacać    w pok. nr 111

indywidualnie lub przez grupowego ( który sporządza listę)

Dane potrzebne do ubezpieczenia:    Imię, nazwisko, nr PESEL , adres 

 TERMIN WPŁATY SKŁADKI UBEZPIECZENIA     ----     15.11.2014r.   

 

 

I rok f. angielska - podział na lektoracie z j. niemieckiego

Aktualności

godz. 9.40-11.10   s.221

Prowadząca zajęcia mgr Sonia Ciupke

 

Lp.

Nazwisko i imię

Kierunek

1.

Bernacka Sandra

FA

2.

Czaja Błażej

FA

3.

Czekała Dawid

FA

4.

Gilek Anna

FA

5.

Gorzela Kathrin

FA

6.

Gorzolnik Zenon

FA

7.

Juraszczyk Magdalena

FA

8.

Kordus Justyna

FA

9.

Kwiecień Aleksandra

FA

10.

Leśniak Aleksandra

FA

11.

Osipów Katarzyna

FA

12.

Pander Aneta

FA

13.

Pelc Sandra

FA

14.

Szkatuła Mateusz

FA

15.

Szmig Katarzyna

FA

16.

Szostak Paweł

FA

17.

Wolski Zenon

FA

18.

Zajonc Patrycja

FA

     

 

godz. 8.00-9.30     s.222

Prowadząca zajęcia     mgr Alina Zimna

 

Lp.

Nazwisko i imię

Kierunek

1.

Brachmańska Magdalena

FA

2.

Gurgil Angelika

FA

3.

Jureczko Agata

FA

4.

Kąkol Magdalena

FA

5.

Kastelik Florian

FA

6.

Kłaptocz Agnieszka

FA

7.

Kołecka Aleksandra

FA

8.

Kołecka Katarzyna

FA

9.

Kustos Justyna

FA

10.

Marchewa Karolina

FA

11.

Marulewska Paulina

FA

12.

Mońka Magdalena

FA

13.

Pawełek Marta

FA

14.

Pawlak Wacław

FA

15.

Prusowski Monika

FA

16.

Skupińska Olga

FA

17.

Śliwa Dominika

FA

18.

Sosz Karolina

FA

19.

Stachurska Zuzanna

FA

20.

Stanisławska Julia

FA

 

godz .9.40-11.10   s.222

Prowadząca zajęcia     mgr Alina Zimna

 

Lp.

Nazwisko i imię

Kierunek

1.

Kunysz Joanna

FA

2.

Fiołka Marcin

FA

3.

Kowalczykowski Maciej

FA

4.

Sieradzki Adrian

FA

5.

Zajdel Mateusz

FA

6.

Kochanowicz Adrianna

FA

7.

Sługa Małgorzata

FA

8.

Wieder Sara

FA

9.

Molska Monika

FA

10.

Koak Klaudia

FA

11.

Kulig Ilona

FA

12.

Trybus Jakub

FA

13.

Mazurek Magda

FA

14.

Kuśka Karolina

FA

15.

Sołtys Aleksandra

FA

16.

Szczepan Monika

FA

17.

Piechaczek Martyna

FA

18.

von SchiffmannOliwer

FA

19.

Wróbel Sylwia

FA

20.

Wieczorek Martyna

FA

21.

Kamińska Monika

FA

22.

Nowatorska Katarzyna

FA

23.

Mazurek Melania

FA

 

 

PRZYSPOSOBIENIE BIBLIOTECZNE dla pierwszego roku

Aktualności

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ (Biblioteka PWSZ)

rok akademicki 2014/2015

dla studentów I roku

Przysposobienie jest obowiązkowe, kończy się wpisem do indeksu

 

KIERUNEK

GRUPA

GODZINA

GODZINA

ADMINISTRACJA

I

8.10.2014

12.45

II

8.10.2014

10.25

III  (S)

10.10.2014

16.40

BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA

I

9.10.2014

14.10

II

7.10.2014

8.50

III (S)

10.10.2014

15.50

EDUKACJA ARTYSTYCZNA

I (całość)

8.10.2014

9.40

PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA

I (całość)

9.10.2014

12.30

EDUKACJA ELEMENTARNA

A

9.10.2014

10.30

B

9.10.2014

15.55

FILOLOGIA ANGIELSKA

I

6.10.2014

13.00

II

6.10.2014

10.30

III

7.10.2014

14.15

FILOLOGIA GERMAŃSKA

I (całość)

9.10.2014

16.45

 

 

Uwaga! Filologia - skreślenia z listy studentów!

Aktualności

Poniższych studentów prosi się o NIEZWŁOCZNE stawienie się w dziale obsługi studenta (pokój 119)
w celu rozliczenia semestru letniego roku akademickiego 2013/2014.

Niestawienie się do dnia 8 października jest równoznaczne ze skreśleniem z listy studentów!

f. angielska

f. germańska

f. słowiańska

11872/2013

11873/2013

11097/2012

11368/2012

11096/2012

11370/2012

10592/2011

10958/2011

10316/2011

10246/2011

8722/2009

11381/2012

 

12001/2013

11385/2013

f. słowiańska – profil czeski

7160/2007

f. słowiańska – profil rosyjski

10549/2011

10430/2010

 

 

 

 

studenci niektórych specjalności są na praktyce

Aktualności

Studenci z niżej wymienionych specjalności są na praktyce

 

rok

specjalność

realizacja

III

filologia angielska nauczycielska

15.09.2014 –3.10.2014

III

edukacja

elementarna

15.09.2014 – 10.10.2014

III

wychowanie fizyczne
w szkole

15.09.2014 – 10.10.2014

III

odnowa

biologiczna

15.09.2014 – 10.10.2014

III

instruktorsko-

trenerska

15.09.2014 – 10.10.2014

III

edukacja

artystyczna

15.09.2014 – 10.10.2014

 

 

I rok Architektura i Urbanistyka - podział na grupy

Aktualności

Grupa ćwiczeniowa 1

L.P

NAZWISKO

IMIĘ

 

1

Adamczyk

Klaudia

 

2

Białuski

Łukasz

 

3

Biel

Aleksandra

 

4

Celiński-Spodar

Klaudia

 

5

Chrószcz

Paulina

 

6

Demska

Kinga

 

7

Gil

Karolina

 

8

Gondek

Emilia

 

9

Grzegoszczyk

Jadwiga

 

10

Jany

Kamil

 

11

Jonak

Barbara

 

12

Kasprzak

Sylwia

 

13

Kulnis

Natalia

 

14

Laszczak

Jakub

 

15

Mazur

Aleksandra

 

16

Merkel

Sonia

 

17

Niewiera

Michał

 

18

Nosal

Patryk

 

19

Paprotny

Beata

 

20

Szmidt

Magdalena

 

 Grupa ćwiczeniowa 2

 

L.P

NAZWISKO

IMIĘ

1

Paszek

Michał

2

Pendziałek

Paweł

3

Pichlak

Sandra

4

Pietryga

Zuzanna

5

Piotrowska

Weronika

6

Pradelok

Aleksandra

7

Przybył

Daria

8

Rojek

Dorota

9

Sałyga

Barbara

10

Skatulla

Paulina

11

Szymaszek

Michał

12

Śleziak

Otylia

13

Tobor

Dominika

14

Tomczyk

Marcin

15

Wilkosz

Julia

16

Wojcieska

Jadwiga

17

Zawisza

Dominika

18

Zemelka

Patrick

19

Ziebura

Klaudia

20

Żyła

Aleksandra

 

 

Grupa projektowa/laboratoryjna 1

 

 

L.P

NAZWISKO

IMIĘ

 

1

Adamczyk

Klaudia

 

2

Białuski

Łukasz

 

3

Biel

Aleksandra

 

4

Celiński-Spodar

Klaudia

 

5

Chrószcz

Paulina

 

6

Demska

Kinga

 

7

Gil

Karolina

 

8

Gondek

Emilia

 

9

Grzegoszczyk

Jadwiga

 

10

Jany

Kamil

 

11

Jonak

Barbara

 

12

Kasprzak

Sylwia

 

13

Kulnis

Natalia

 

14

Szmidt

Magdalena

 

 

 

 

Grupa projektowa/laboratoryjna 2

 

 

L.P

NAZWISKO

IMIĘ

1

Laszczak

Jakub

2

Mazur

Aleksandra

3

Merkel

Sonia

4

Niewiera

Michał

5

Nosal

Patryk

6

Paprotny

Beata

7

Paszek

Michał

8

Pendziałek

Paweł

9

Pichlak

Sandra

10

Pietryga

Zuzanna

11

Piotrowska

Weronika

12

Pradelok

Aleksandra

13

Szymaszek

Michał

 

 Grupa projektowa/laboratoryjna 3

 

L.P

NAZWISKO

IMIĘ

1

Przybył

Daria

2

Rojek

Dorota

3

Sałyga

Barbara

4

Skatulla

Paulina

5

Śleziak

Otylia

6

Tobor

Dominika

7

Tomczyk

Marcin

8

Wilkosz

Julia

9

Wojcieska

Jadwiga

10

Zawisza

Dominika

11

Zemelka

Patrick

12

Ziebura

Klaudia

13

Żyła

Aleksandra

 

 

 

 

II pedagogika resocjalizacyjna - nowy podział na grupy

Aktualności

 II pedagogika resocjalizacyjna

 

Blok przedmiotów do wyboru z zakresu terapii pedagogicznej

 grupa 1

NR ALBUMU

11 946

11 947

11 948

11 950

11 951

11 953

12 040

11 955

11 956

11 958

11 959

11 239

12 041

11 962

11 966

12 042

11 967

11 970

12 043

11 971

11 973

11 165

11 977

11 978

12 133

11 981

11 982

11 985

11 987

 grupa 2

 

Blok przedmiotów do wyboru z zakresu wychowania fizycznego

NR ALBUMU

11 945

11 949

12 039

11 954

11 865

11 961

11 964

11968

11 969

11972

11 974

11 975

11 734

11 976

11 979

11 980

3712

11 986

 

 

odwołane zajęcia - mgr Andrzej Rosół

Aktualności

W dniach 1-14.10.2014 zajęcia z mgr A. Rosołem są odwołane.

 

odwołane zajęcia - mgr Józefa Kielak

Aktualności

W dniu 1.10.2014 zajęcia z mgr J. Kielak są odwołane.

 

II rok (nabór 2013-2016) Edukacja artystyczna-podział na dwie grupy ćwiczeniowe

Aktualności

 

Podział na  DWIE grupy ćwiczeniowe tryb stacjonarny

II ROK EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH

NABÓR 2013-2016

Grupa nr 1

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Borek

Anna

2

Czogała

Natalia

3

Chyrchel

Daniel

4

Czarnasiak

Maria

5

Klimsza

Agnieszka

6

Korasiak

Kinga

7

Kowalczykowska

Magdalena

8

Kunc

Agata

9

Pasternak

Ewa

10

Setnicka

Elżbieta

11

Świerczyńska

Alicja

12

Wasik

Kinga

13

Woźnicka

Paulina

 

Grupa nr 2

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Barłożek

Kacper

2

Bugla

Monika

3

Kacperek

Aleksandra

4

Kondoł

Dorota

5

Kustoś

Bożena

6

Marcol

Monika

7

Myśliwiec

Monika

8

Paloc

Weronika

9

Ryszka

Diana

10

Sankala

Martyna

11

Tuszkiewicz

Jacek

12

Urbańska

Olga

13

Wajner

Szymon

14

Zator

Rafał

15

Zimny

Daria

 

 

Filologia angielska - I rok - podział na grupy

Aktualności

GRUPA 1

GRUPA 2

GRUPA 3

Lp.

Nazwisko

Imię

Lp.

Nazwisko

Imię

Lp.

Nazwisko

Imię

1.

Baranowski

Kacper

1.

Kozak

Klaudia

1.

Głaszczyk

Renata

2.

Bernacka

Sandra

2.

Krzyworączka

Marta

2.

Pawlak

Wacław

3.

Brachmańska

Magdalena

3.

Kunysz

Joanna

3.

Pelc

Sandra

4.

Czaja

Błażej

4.

Kustoś

Justyna

4.

Prusowski

Monika

5.

Czekała

Dawid

5.

Kuśka

Karolina

5.

Sieradzki

Adrian

6.

Fiołka

Marcin

6.

Kwiecień

Aleksandra

6.

Sługa

Małgorzata

7.

Gilek

Anna

7.

Leśniak

Aleksandra

7.

Sobczak

Magdalena

8.

Gorzolnik

Zenon

8.

Mańska

Magdalena

8.

Sokołowska-Moskwiak

Joanna

9.

Gurgul

Angelika

9.

Marchewa

Karolina

9.

Sołtys

Aleksandra

10.

Juraszczyk

Magdalena

10.

Marulewska

Paulina

10.

Sosz

Karolina

11.

Kamińska

Monika

11.

Mazuerk

Melania

11.

Stachurska

Zuzanna

12.

Kastelik

Florian

12.

Mazurek

Magda

12.

Stanisławska

Julia

13.

Kąkol

Magdalena

13.

Molska

Monika

13.

Szczeponek

Monika

14.

Kochanowicz

Adrianna

14.

Nowotarska

Katarzyna

14.

Szostak

Paweł

15.

Kołecka

Aleksandra

15.

Pander

Aneta

15.

Śliwa

Dominika

16.

Kołecka

Katarzyna

16.

Pawełek

Marta

16.

Trybus

Jakub

17.

Kordus

Justyna

17.

Piechaczek

Martyna

17.

von Schiffmann

Oliwier

18.

Kowalczykowski

Maciej

18.

Szkatuła

Mateusz

18.

Wróbel

Sylwia

19.

Kulig

Ilona

19.

Szmig

Katarzyna

19.

Zajdel

Mateusz

20.

Osipów

Katarzyna

20.

Szymiczek

Rafał

20.

Zajonc

Patrycja

     

21.

Wieczorek

Martyna

21.

Głaszczyk

Renata

     

22.

Wieder

Sara

22.

Pawlak