[responsivevoice_button voice="Polish Female" buttontext="Czytaj"]

Konsultacje pracowników IKFiZ- semestr letni 2019/2020

  NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ GODZINA Forma konsultacji
mgr Adamczyk Grzegorz wtorek 11-13.00 grzegorz0404@wp.pl
mgr Biegus Izabela wtorek 13.00 izabela.biegus@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Bonk Małgorzata wtorek 16.30 malgosiabonk@gmail.com
mgr Burgieł Jolanta środa 17-17.45 jolanta.burgiel@pwsz.raciborz.edu.pl
dr hab. Cholewa Jarosław środa 9-12.00 jaroslaw.cholewa@pwsz.raciborz.edu.pl
lek. med. Duda Piotr piotrduda@t.pl
Dr Galiński Witold niedziela 11-12.30 witold.galnski@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Garbacz Justyna wtorek Na bieżąco Platforma  Moodle
Dr Gasilewski Jarosław czwartek 11.30-13.00 jaroslaw.gasilewski@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Goldman Jan 14.05;28.05;
 04.06.2020
17.30 jangoldman@pro.onet.pl
dr hab. Groffik Dorota piątek 15-15.45 d.groffik@awf.katowice.pl
Dr Grychtoł Sonia Poniedziałk-piątek Na bieżąco Platforma Moodle
soniagry@outlook.om
mgr Jabłonka Tomasz
mgr Janik Jan wtorek 10.00 90row@wp.pl
mgr Jarczyńska Aneta Z.P
mgr Jendrysek Jakub czwartek 12:50-13:35 jakubjendrysek@gmail.com
mgr Jendrysek Marek środa 14-15.30 jjendrysek@wp.pl
mgr Kania Elżbieta Środa 14-15.45 elzbieta.kania@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Klimeczek Dorota Z.P.
Dr Kołodziej Wiesława środa Na bieżąco Platforma  Moodle
Dr Kosmol-Żok Agnieszka poniedziałek 11.00 agakosmol@wp.pl  
mgr Kowalczyk Zofia Z.P
mgr Kreis-Muzia Halina Środa 18.15-19.00 dmuzia@wp.pl
mgr Krużolek Piotr piątek 14.30-16.15 piotr_wopr@w.pl   tel.  603693866
dr Kunicki Marcin Poniedziałek-piątek 09-17.00 m.kunicki@vp.pl
dr hab. Kurzbauer Roman poniedziałek 18.00 roman@kurzbauer.pl
mgr Liszka Magdalena piątek 10.30-11.15 magdalena.liszka@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Lukoszek Janusz poniedziałek 9.00 janusz.lukoszek@pwsz.raciborz.edu.pl    tel. 512713322
mgr Matuszek Barbara piątek 16.30-17.30 matbarbara@autograf.pl   tel. 667560148
dr Musioł Katarzyna czwartek Na bieżąco katkamusioł@gmail.com
mgr Nowak Małgorzata Zajęcia  przeniesione na semest.  III
dr inż. Nowosielska- Swadźba Danuta poniedziałek 10-11.30 danuta.swadzba@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Ostrowska Agnieszka wtorek 9.50-11.30 agni.ostrowska@gmail.com      platforma Moodle
mgr Pater Urszula wtorek Na  bieżąco upater@poczta.onet.pl           platforma Moodle
mgr Pierchała Sebastian piątek 10-11.30 mail: sebastianpierchala@op.pl
tel. 508244039
skype: sebastian pierchala
dr Samołyk Andrzej piątek 9-10.30 Apikacja ZOOM
https://us04web.zoom.us/j/7175047228
Password: 421014
dr Sitko Błażej Poniedziałek- piątek Dostęp stały blazej.sitko@pwsz.raciborz.edu.pl

blazejsitko@op.pl

mgr Sitko Ewelina po wcześniejszym
telefonicznym lub
uzgodnieniu
mailowym
ewel1989@tlen.pl
tel. 605448241
dr hab. Stanula Arkadiusz Wtorek

czwartek

10-14.00 a.stanula@awf.katowice.pl     tel. 504124470
mgr Szaboń Beata Z.P
dr hab. Świat Maciej środa Na  bieżąco maciejswiat@gmail.com
mgr Toniarz Joanna wtorek 12.00 joanna.toniarz@pwsz.raciborz.edu.pl
dr hab. Uher Ivan
mgr Wachowski Grzegorz piątek 13-14.30 grzegorz.wachowski@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Wacławczyk Dawid środa 14.30-16.00 dawid.waclawczyk@gmail.co      tel. 502557238

https://www.facebook.com/dawid.waclawczyk

mgr Wasylewicz Elżbieta Z.P.
mgr Wawoczny Grzegorz Poniedziełek-piatek 8.0-20.00 ziemia.raciborska@gmail.com

turystyka I rok https://www.facebook.com/groups/248036776219525/?ref=group_browse

turystyka III rok https://www.facebook.com/groups/297101191268433/?ref=group_browse

mgr Węgrzyn Agnieszka poniedziałek 10-11.30 agnieszka.moas@wp.pl
mgr Wiercińska Jolanta poniedziałek 10-12.00 j.wiercnska@interia.pl  
mgr Witkowski Miłosz czwartek 14.15.30 miloszwitkowski8@gmail.com
mgr Wolnik Krystyna Z.P.
mgr Wołowczyk Damian Z.P.
mgr Wysoczańska- Skroban Beata 07,21.04.2020 15.00 beata.skroban@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Wysz Aleksandra piątek Na bieżąco Ola.2@op.pl
mgr Zając-Langer  Beata Z.P.
dr Zwolińska Danuta czwatek 10-11.30 danuta.zwolinska@pwsz.raciborz.edu.pl
mgr Żurawik Piotr czwartek 12.00 messenger
tel. 515247002

ZP- zajęcia praktyczne