Uwaga

Szanowni Państwo informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019r nastąpiła zmiana numeru konta bankowego Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. W związku z powyższym z dniem 1 stycznia 2019r wszelkie opłaty dokonywane w formie przelewu bankowego (w tym za zakwaterowanie) należy wpłacać wyłącznie na nowy numer rachunku bankowego tj.

69 1050 1328 1000 0022 6112 0386

 

Uwaga

Szanowni Państwo informujemy, że nastąpiła zmiana kontaktowego numeru telefonu Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. W związku z powyższym kontakt telefoniczny z Recepcją Domu Studenta będzie możliwy wyłącznie przy użyciu nowego numeru telefonicznego tj. 

+48 664 740 736

 

Dom Studenta położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów dydaktycznych oraz sportowo-rekreacyjnych uczelni; basen, siłownia, sale sportowe, budynek główny PWSZ oraz stadion. Mieszkańcy mogą korzystać z parkingów usytuowanych bezpośrednim sąsiedztwie Domu Studenta. Obiekt dysponuje pokojami 1, 2,oraz 3 osobowymi. Ponadto w roku akademickim 2012/2013 oddano do dyspozycji studentów wyremontowaną część obiektu. W wyniku modernizacji powstały dwupokojowe moduły mieszkalne, które posiadają własny węzeł sanitarny oraz socjalny. Mieszkańcy Domu Studenta mają nieodpłatny, stały dostęp do sieci INTERNET (transmisja bezprzewodowa). Dodatkowo wszystkie pokoje mieszkalne wyposażone są również w instalację do korzystania ze stałego łącza internetowego wraz z telewizją kablową (usługa płatna). W budynku znajdują się również sale wykładowe, co pozwala mieszkańcom akademika bardzo łatwo i szybko dotrzeć na zajęcia.

 

Studenci PWSZ w Raciborzu mieszkający w akademiku mają możliwość korzystania z systemu pomocy materialnej, np. w ramach stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości.

 

ZAPRASZAMY

 

 

Przyjęcie do Domu Studenta odbywa się na podstawie złożonego podania, oraz uzależnione jest od odległości pomiędzy Domem Studenta, a miejscem zamieszkania (stałego zameldowania). Wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenta w roku akademickim 2019/2020 należy złożyć osobiście w sekretariacie DS dopiero po dostaniu się kandydata na listę przyjętych studentów. Wnioski o przydzielenie miejsca w DS na rok akademicki 2019/2020 można pobrać za pośrednictwem Systemu Internetowej Rekrutacji PWSZ w Raciborzu. W związku z trwającymi pracami remontowymi, wejście do Domu Studenta usytuowane jest na zapleczu obiektu (od strony parkingu).

 

Informacje teleadresowe

 

Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu

47-400 Racibórz, ul. Słowackiego 57
Tel. + 48 664 740 736

e- mail: dom.studenta@pwsz.raciborz.edu.pl