Lp. Imię i nazwisko pracownika Sesja zimowa egzaminacyjna
3 – 16.02.2020
Sesja zimowa poprawkowa
14.02 – 1.03.2020
Dzień Godziny Sala Dzień Godzina Sala
1. dr Joanna Bielewicz – Kunc 6.02.2020
10.02.2020
12.30 – 14.00
16.00 – 17.30
B205

B311

27.02.2020 10.30 – 12.00 B311

B205

2. mgr Sonia Ciupke 06.02.2020
10.02.2020
12.30 – 14.00
12.00 – 13.30
B 209 24.02.20 10.00 – 11.30 B 209
3. Doc. PhDr. Ivana Dobrotová, Ph.D. 6.02.2020
13.02.2020
15.00 – 16.30 B 213 27.02.2020 15.00 – 16.30 B 2013
4. dr Ewa Gieroń – Czepczor 4.02.2020
10.02.2020
12.00 – 13.30
10.00 – 11.30 
B 205 24.02.2020 12.00 – 13.30 B 205
5. dr Estera Jasita 8.02.2020
11.02.2020
10.00 – 11.30
16.00 – 17.30
B 209 25.02.2020 16.00 – 17.30 B 209
6. dr Joanna Maksym – Benczew 7.02.2020 16.30 – 18.00 B 213 24.02.2020 15.30 – 17.00 B 213
7. dr hab. Paweł Marcinkiewicz 3.02.2020
10.02.2020
10.00 – 11.30 B 204 24.02.2020 10.00 – 11.30 B 204
8. dr Jacek Molęda 6.02.2020
13.02.2020
15.15 – 16.45 B 310 27.02.2020 15.15 – 16.45 B 310
9. dr Patrycja Nosiadek 07.02.2020
13.02.2020
11.30 – 13.00
14.00 – 15.30
B310 28.02.2020 11.30 – 13.00 B310
10. dr Justyna Pietrzykowska 3.02.2020
10.02.2020
14.00 – 15.30
14.00 – 15.30
B 213 26.02.2020 14.00 – 15.30 B 213
11. dr Monika Porwoł 04.02.2020
11.02.2020
13.00 – 14.30
14.30 – 16.00
B 112 25.02.2020 13.00 – 14.30 B 112
12. dr Katarzyna Rybińska 04.02.2020
10.02.2020
16.00 – 17.30 B 310 24.02.2020 14.30 – 16.00 B 310
13. dr Renata Sput 06.02.2020
15.02.2020
17.00  – 18.30
13.00  –  14.30
B 209 26.02.2020 17.00  – 18.30 B 209
14. dr Paweł Strózik 5.02.2020
12.02.2020
16.00 – 17.30 B 209 26.02.2020 16.00 – 17.30 B 209
15. dr Rachael Sumner 07.02.2020
10.02.2020
9.00 – 10.30 B 205 26.02.2020 9.00 – 10.30 B 205
16. Mgr. Jindřiška Svobodová, Ph. D. 6.02.2020
13.02.2020
15.00 – 16.30 B 213 27.02.2020 15.00 – 16.30 B 2013
17. mgr Zbigniew Tomala 5.02.2020
10.02.2020
10.00 – 11.30 B 310 24.02.2020 10.00 – 11.30. B 310
18. mgr Ewelina Uriasz 04.02.2020
11.02.2020
8.30 – 10.00 B 209 25.02.2020 8.30 – 10.00 B 209
19. dr Daniel Vogel 3.02.2020
10.02.2020
11.02.2020
14.00 – 15.30
13.30 – 15.00
14.30 – 16.00
B 112 24.02.2020 13.30 – 15.00 B 112
20. dr Andrzej Widota 04.02.2020
11.02.2020
13.30 – 15.00 B 310 27.02.2020 15.00 – 16.30 B 310
21. dr Emilia Wojtczak 03.02.2020
11.02.2020
14.00 – 15.30
15.30 – 17.00
B 209 26.02.2020 15.00 – 16.30 B 209