Lp. Imię i nazwisko pracownika Termin konsultacji
Dzień Godziny Forma konsultacji
1. dr Joanna Bielewicz-Kunc na bieżąco na bieżąco jbkunc@wp.pl
joanna.bielewicz@pwsz.raciborz.edu.pl
2. mgr Sonia Ciupke na bieżąco na bieżąco sonia.ciupke@pwsz.raciborz.edu.pl
3. Doc. PhDr. Ivana Dobrotová, Ph. D. na bieżąco na bieżąco ivana.dobrotova@pwsz.raciborz.edu.pl
4. dr Estera Jasita na bieżąco na bieżąco estera.jasita@pwsz.raciborz.edu.pl

estera.jasita@gmail.com

5. dr Joanna Maksym- Benczew na bieżąco na bieżąco joanna.maksym@pwsz.raciborz.edu.pl
6. dr hab. Paweł Marcinkiewicz na bieżąco na bieżąco pawel.marcinkiewicz@pwsz.raciborz.edu.pl
7. dr Jacek Molęda na bieżąco na bieżąco jacek.moleda@pwsz.raciborz.edu.pl
8. dr Patrycja Nosiadek na bieżąco na bieżąco nosiadek.patrycja@gmail.com
9. dr Justyna Pietrzykowska na bieżąco na bieżąco justyna.pietrzykowska@pwsz.raciborz.edu.pl
10. dr Monika Porwoł na bieżąco na bieżąco monika.porwol@pwsz.raciborz.edu.pl
11. dr Katarzyna Rybińska na bieżąco na bieżąco katarzyna.rybinska@pwsz.raciborz.edu.pl
12. dr Renata Sput na bieżąco na bieżąco renata.sput@pwsz.raciborz.edu.pl;

germanska68@gmail.com

13. dr Paweł Strózik na bieżąco na bieżąco pawel.strozik@pwsz.raciborz.edu.pl
14. Mgr. Jindřiška Svobodová, Ph. D. na bieżąco na bieżąco jindriska.svobodova@pwsz.raciborz.edu.pl
15. mgr Zbigniew Tomala na bieżąco na bieżąco zbigniew.tomala@pwsz.raciborz.edu.pl
16. mgr Ewelina Uriasz na bieżąco na bieżąco ewelina.uriasz@pwsz.raciborz.edu.pl
17. dr Daniel Vogel na bieżąco na bieżąco daniel.vogel@pwsz.raciborz.edu.pl
18. dr Andrzej Widota na bieżąco na bieżąco andrzej.widota@pwsz.raciborz.edu.pl
19. dr Emilia Wojtczak na bieżąco na bieżąco emilia.wojtczak@pwsz.raciborz.edu.pl
STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH
20. mgr Katarzyna Chłosta na bieżąco na bieżąco katarzyna.chlosta@pwsz.raciborz.edu.pl
21. mgr Iweta Draszczyk na bieżąco na bieżąco iweta.draszczyk@pwsz.raciborz.edu.pl
22. mgr Joanna Marchwiak na bieżąco na bieżąco joanna.marchwiak@pwsz.raciborz.edu.pl
23. mgr Małgorzata Skwarecka na bieżąco na bieżąco malgorzata.skwarecka@pwsz.raciborz.edu.pl
24. mgr Katarzyna Stadnik na bieżąco na bieżąco katarzyna.stadnik@pwsz.raciborz.edu.pl
25. dr Alina Zimna na bieżąco na bieżąco alina.zimna@pwsz.raciborz.edu.pl