Lp. Imię i nazwisko pracownika Sesja zimowa egzaminacyjna
29.01 – 4.02.2018
Sesja zimowa poprawkowa
12.02 – 18.02.2018
Dzień Godziny Sala Dzień Godzina Sala
1. dr Joanna Bielewicz-Kunc 1.02.2018 13.00–14.30 B205 12.02.2018
16.02.2018
11.00–11.45
10.00–10.45
B205
B311
2. mgr Jan Cieślak 1.02.2018 12.45–13.30 B213 15.02.2018 12.45–13.30 B213
3. mgr Sonia Ciupke 31.01.2018 11.00–12.30 B210 14.02.2018 11.00–12.30 B210
4. Doc. PhDr. Ivana Dobrotová, Ph.D. 1.02.2018 12.45–13.30 B213 15.02.2018 12.45–13.30 B213
5. dr Ewa Gieroń-Czepczor 2.02.2018 11.00–12.30 B205 15.02.2018 11.00-11.45

15.15-16.00

B205
6. dr Estera Jasita 29.01.2018 9.00–10.30 B209 12.02.2018 9.00–10.30 B209
7. mgr Debora Kosel 29.01.2018 12.00–12.45 B213 12.02.2018 15.30–16.15 B213
8. dr Joanna Maksym-Benczew 30.01.2018 17.00–17.45 B213 13.02.2018 17.00–17.45 B213
9. dr hab. Paweł Marcinkiewicz 29.01.2018 11.00–12.30 B204 12.02.2018 11.00–12.30 B204
10. dr Jacek Molęda 30.01.2018 15.00–16.30 B310 13.02.2018 15.00–16.30 B310
11. dr Patrycja Nosiadek 2.02.2018 8.00–9.30 B310 15.02.2018 9.00–10.30 B310
12. dr Justyna Pietrzykowska 29.01.2018 13.00–14.30 B213 12.02.2018 14.00–15.30 B213
13. dr Monika Porwoł 29.01.2018 12.00–13.30 B311/ 112a 12.02.2018 12.00–13.30 B311/ 112a
14. dr Katarzyna Rybińska 31.01.2018 8.00–9.30 B310 14.02.2018 8.00–9.30 B310
15. dr Renata Sput 29.01.2018 14.30–16.00 B209 16.02.2018 14.30–16.00 B209
16. dr Paweł Strózik ——– ————– —— 13.02.2018 13.00–14.00 A128
17. dr Rachael Sumner 30.01.2018 12.00–13.30 B205 13.02.2018 12.00–13.30 B205
18. Mgr Jindřiška Svobodová, Ph. D. 31.01.2018 13.00–14.15 B213 15.02.2018 13.00–14.15 B213
19. mgr Zbigniew Tomala 31.01.2018 10.00–11.30 B310 14.02.2018 10.00–11.30 B310
20. mgr Ewelina Uriasz 30.01.2018 13.30–15.00 B209 13.02.2018 13.00–14.30 B209
21. dr Daniel Vogel 30.01.2018 10.30–12.00 B112 13.02.2018 10.30–12.00 B112
22. dr Andrzej Widota 29.01.2018 11.30–13.00 B310 12.02.2018 14.15–15.45 B310
23. dr Emilia Wojtczak 31.01.2018 13.30–15.00 B209 14.02.2018 13.30–15.00 B209