INSTYTUT TECHNIKI

KONSULTACJE W SEMESTRZE LETNIM

ROK AKADEMICKI 2019/2020

 

LP.

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

DZIEŃ

 

GODZINA

 

FORMA KONSULTACJI

 

1.

 

dr inż. Tomasz Czyszpak

    Tomasz.czyszpak@pwsz.raciborz.edu.pl Moodle
 

2.

 

dr inż. Buba Norbert

Czwartek Sobota 9:00-12:00

9:00-12:00

norbert.buba@pwsz.raciborz.edu.pl oraz platforma modle
 

3.

dr hab. inż. Włodzimierz Stanisławski Czwartek Sobota 11:20-12:05

11:20-12:05

włodzimierz.stanislawski@pwsz.raciborz

.edu.pl

 

4.

 

dr inż. Bogdan Wysogląd

 

Środa

 

12:00-14:00

 

bogdan.wysoglad@pwsz.raciborz.edu.pl

 

5.

 

dr inż. Piotr Kalus

Wtorek N Sobota 12:50-14:20

11:10-11:55

piotr.kalus@pwsz.raciborz.edu.pl oraz platforma enauka
 

6.

 

dr inż. Andrzej Kowolik

 

Niedziela

 

15:45-17:00

 

Kowolik.andrze@pwsz.raciborz.edu.pl

 

7.

dr inż. Małgorzata Kuchta Od Poniedziałku

do Piątku

  małgorzata.kuchta@pwsz.raciborz.edu.p

l

 

8.

 

dr inż. Piotr Wilk

Czwartek Sobota 14:30-15:30

13:00-14:00

piotr.wilk@pwsz.raciborz.edu.pl oraz Platforma Moodle)
 

9.

 

dr inż. Gustaw Kotnis

 

Środa

 

10:00-11:00

 

Skype

 

 

10.

 

 

dr Irena Wistuba

Wtorki Soboty 9:00-10:00

10:00-11:00

 

 

 

Skype

Środy Czwartki Dodatkowo po zajęciach
 

11.

 

mgr inż. Michał Kondys

 

Niedziela

 

10:20-11:05

 

michal.kondys@pwsz.raciborz.edu.pl

 

12.

 

dr inż. Leszek Gomółka

Poniedziałek Środa  

20:00-22:00

 

leszek.gomolka@pwsz.raciborz.edu.pl

 

13.

Prof. dr hab. inż. Andrzej Sokołowski  

Piątek N

 

14:45-15:45

 

andrzej.sokolowski@polsl.pl

 

14.

Prof. dr hab. inż. Gabriel Kost Od Poniedziałku

do Piątku

   

gabriel.kost@pwsz.raciborz.edu.pl

 

15.

 

dr inż. Wacław Banaś

Niedziela Wtorek 11:00-12:00

8:00-9:00

 

waclaw.banas@polsl.pl

 

16.

 

dr inż. Krzysztof Simek

 

Piątek

 

14:00-15:00

 

krzysztof.simek@pwsz.raciborz.edu.pl

 

17.

 

dr inż. Grzegorz Gołda

Wtorek Sobota 10:00-12:00

10:00-12:00

 

grzegorz.golda@pwsz.raciborz.edu.pl

 

18.

 

dr Piotr Janoska

 

Sobota

 

13:55-14:40

 

piotr.janoska@pwsz.raciborz.edu.pl

 

19.

 

dr inż. Jerzy Pasternak

Poniedziałek Piątek 11:00-14:30

17:00-18:30

 

Jerzy.pasternak@pwsz.raciborz.edu.pl

 

20.

dr inż. Mariusz Twardawa  

Niedziela

 

10:30

mariusz.twardawa@pwsz.raciborz.edu.p   l
 

21.

 

dr Agnieszka Leonarska

Poniedziałek 9:00-11:00 agnieszka.leonarska@pwsz.raciborz.edu

.pl oraz Platforma Moodle

 

22.

mgr Agnieszka Ostrowska  

Wtorek

 

9:50-11:20

agnieszka.ostrowska@pwsz.raciborz.edu

.pl oraz platforma Moodle