INSTYTUT STUDIÓW SPOŁECZNYCH

KONSULTACJE  W SEMESTRZE LETNIM

ROK AKADEMICKI  2019/2020        

LP. NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ GODZINA Forma konsultacji
1. dr Paweł Bednarski

 

poniedziałek
sobota
11.05-11.50
11.10-11.55
pawel.bednarski@pwsz.raciborz.edu.pl
2.
dr Dariusz Chojecki

 

czwartek 14.00-15.30 dariusz.chojecki@pwsz.raciborz.edu.pl
3.
dr Grzegorz Chrószcz

 

środa
piątek
17.30-18.00
16.00-16.30
grzegorz.chroszcz@pwsz.raciborz.edu.pl
4. mgr Krzysztof Kaczorowski

 

wtorek 16.45-17.30 k.kaczorowski@pwsz.raciborz.edu.pl
5. dr Łukasz Karaś

 

piątek 14.30-16.00 lukasz.karas@pwsz.raciborz.edu.pl
6. dr hab. Leszek Karczewski

 

piątek 13.20-14.55 leszek.karczewski@pwsz.raciborz.edu.pl
7. dr inż. Juliusz Kieś

 

piątek 14.00-15.30 jkies@onet.pl

 

8. dr Mariusz Koroblowski

 

środa 13.40-15.10 mariusz.koroblowski@pwsz.raciborz.edu.pl
9. dr Henryk Kretek

 

wtorek 12.15-13.00 henryk.kretek@pwsz.raciborz.edu.pl
10. mgr Adam Kurek

 

wtorek 18.05-18.50 adam.kurek@pwsz.raciborz.edu.pl
11. mgr Marek Kurpis

 

czwartek 17.15-18.00 kurpismarek@gmail.com
12. mgr Patrycja Mazurek

 

wtorek 16.45-17.30 kancelaria@adwokatmazurek.pl
13. dr inż. Sabina Musioł

 

środa
piątek
16.40-17.10
14.00-15.00
sabina.musiol@pwsz.raciborz.edu.pl
14. dr hab. Piotr Olender

 

poniedziałek
piątek
13.15-14.00
17.15-18.00
piotr.olender@pwsz.raciborz.edu.pl
15. mgr inż. Tomasz Pielczyk

 

sobota 8.05-8.50 tomasz.pielczyl@pwsz.raciborz.edu.pl
16. dr Jacek Pierzchała

 

środa 17.00-18.30 jacek.pierzchala@pwsz.raciborz.edu.pl
17.

mgr Aleksandra Sobik

 

sobota
środa(P)
9.30-10.25
11.05-11.50
aleksandra.sobik@pwsz.raciborz.edu.pl
18.

mgr Piotr Sepioło

 

sobota 17.50-18.30 pssep@interia.pl

tel. 664 767 973

 

19.

dr Joanna Stojer –Polańska

 

piątek 15.35-16.30 joanna.stojer@pwsz.raciborz.edu.pl
20.

mgr Krzysztof Szydłowski

 

czwartek 18.00-20.00  krzysztofszydlowski@onet.eu

tel. 501 138 785

 

21.

mgr Adam Wajda

 

sobota(P) 17.50-18.35  adam@twojabi.net
22. dr Zbigniew Wieczorek

 

wtorek 11.30-13.00 zbigniew.wieczorek@pwsz.raciborz.edu.pl
23. mgr mjr Wacław Wojaczek

 

niedziela(P) 11.00-11.45 waclaw.wojaczek@pwsz.raciborz.edu.pl
24. prof. dr hab. Lidia Zacharko

 

sobota 8.30-9.30 lidia.zacharko@pwsz.raciborz.edu.pl
25. dr  Aleksandra Zając

 

poniedziałek 13.30-14.15 aleksandra.zajac@pwsz.raciborz.edu.pl
26. prof. dr hab. Krzysztof Zuba

 

wtorek
piątek
13.00-13.45
10.00-10.45
krzysztof.zuba@pwsz.raciborz.edu.pl