INSTYTUT STUDIÓW EDUKACYJNYCH

Konsultacje

sesja egzaminacyjna: 18.06-1.07.2018

sesja egzaminacyjna poprawkowa: 10-14.09.2018

 

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

sesja egzaminacyjna

18.06-1.07.2018

 

sesja egzaminacyjna poprawkowa

10-14.09.2018

1 dr Beata Fedyn 22.06.2018

godz. 15.00-16.30, s.236

28.06.2018

godz. 8.00-9.30, s.236

12.09.2018

godz. 11.00-12.30, s.236

2 dr Jolanta Gabzdyl 22.06.2018

godz. 15.30-17.00, s.220b

28.06.2018

godz. 8.45-9.30; 11.30-12.15, s.220b

13.09.2018

godz. 13.00-14.30, s.220b

3 mgr Beata Gawłowska 21.06.2018

godz. 9.00-10.30, s.234

28.06.2018

godz. 8.00-9.30, s.234

wtorek

godz. 9.30-11.00, s.234

4 dr Ilona Gembalczyk 22.06.2018

godz. 10.00-11.30, s.236

28.06.2018

godz. 8.30-10.00, s.236

11.09.2018

godz. 8.30-10.00, s.236

5 mgr Danuta Hryniewicz poniedziałek

godz. 11.25-12.10, s. 234

poniedziałek

godz. 11.25-12.10, s. 234

6 dr Teresa Jemczura 19.06.2018

godz.  10.30-12.00, s.236

25.06.2018

godz.  9.00-10.30, s.236

 

14.09.2018

godz.  9.00-10.30, s.236

 

7 mgr Zofia Jędorowicz 21.06.2018

godz. 9.00-10.30, s.234

28.06.2018

godz. 8.00-9.30, s.234

wtorek

godz. 9.30-11.00, s.234

8 dr Urszula Kalicińska 21.06.2018

godz. 10.00-11.30 s.232

28.06.2018

godz. 11.00-12.30 s.232

 

14.09.2018

godz. 12.00-13.30 s.232

 

9 dr Gabriela Kryk 21.06.2018

godz. 10.00-11.30 s.230

28.06.2018

godz. 11.00-12.30 s.230

 

14.09.2018

godz. 12.00-13.30 s.230

 

10 prof. dr hab. Władysław Łosiak 22.06.2018

godz. 12.00-13.30, s.237

14.09.2018

godz. 12.00-13.30, s.237

11 dr Adam Musioł 23.06.2018

godz. 13.00-14.30, s.328

28.06.2018

godz. 8.00-9.30, s.328

 

14.09.2018

godz. 9.00-10.30, s.328

 

12 dr Ludmiła Nowacka 19.06.2018

godz.  16.30-18.00, s.236

21.06.2018

godz.  16.30-18.00, s.236

 

10.09.2018

godz.  16.30-18.00, s.236

 

13 mgr Urszula Oleś 25.06.2018

godz.  10.30-12.00, s.226

11.09.2018

godz. 9.00-10.00, s.226

14 dr hab. Danuta Raś, prof. nadzw. środa

godz. 8.00-9.30, s.220b

środa

godz. 8.00-9.30, s.220b

15 dr Kornelia Solich 18.06.2018

godz. 9.00-10.30, s.235

25.06.2018

godz. 11.30-13.00, s.235

poniedziałek

godz. 9.00-10.30, s.235

16 dr Adam Szecówka 20.06.2018

godz. 12.00-13.30, s.220b

12.09.2018

godz. 12.00-12.45, s.220b

17 mgr Tomasz Szwed 22.06.2018

godz. 7.45-8.30, s.235
25.06.2018

godz.  11.15-12.00, s.235

12.09.2018

godz. 7.45-8.30, s.235

18 mgr Ewa Świerczek 21.06.2018

godz. 9.00-10.30, s.234

28.06.2018

godz. 8.00-9.30, s.234

wtorek

godz. 9.30-11.00, s.234

19 dr Monika Urbanek środa

godz. 9.00-10.30, s.220b

środa

godz. 10.00-11.30, s.220b