KONSULTACJE pracowników Instytutu Neofilologii w letniej sesji egzaminacyjnej 2017/2018

 

Lp. Imię i nazwisko pracownika Sesja letnia egzaminacyjna
18.06.2018 – 01.07.2018
Sesja letnia poprawkowa
10.09.2018 – 14.09.2018
Dzień Godziny Sala Dzień Godzina Sala
1. dr Joanna Bielewicz-Kunc  18.06.18 (Pn)

19.06.18 (Wt)

27.06.18 (Śr)

 10:00 – 10:30

11:00 – 12:00

10:00 – 12:30

 B 205  12.09.18(Śr) 10:00 – 11:30 B 205
2. mgr Jan Cieślak      wtorek  14:00 – 15:00 B 213     wtorek 14:00 – 15:00 B 213
3. mgr Sonia Ciupke  21.06.18 (Cz)

28.06.18 (Cz)

 16:30 – 18:00

15:00 – 16:30

B 209  10.09.18(Pn) 16:00 – 17:30 B 209
4. Doc. PhDr. Ivana Dobrotova, Ph. D.  21.06.18 (Cz)  12:00 – 18:00 B 213  10.09.18(Pn) 12:00 – 18:00 B 213
5. dr Ewa Gieroń-Czepczor  20.06.18 (Śr)

25.06.18 (Pn)

         9:30

10:30-12:00

B 205  12.09.18 (Śr) 10:15 B 205
6. dr Estera Jasita      środa  9:00 – 10:30 B 205    środa 9:00 – 10:30 B 205
7. mgr Marzena Kraszewska  22.06.18(Pt)

29.06.18(Pt)

 9:30 – 10:15  

B 205

 

 14.09.18(Pt) 9:30 – 11:00 A 221

B 205

B 210

8. dr Joanna Maksym-Benczew  18.06.18(Pn)

25.06.18(Pn)

 15:30 – 17:00 B 213  10.09.18(Pn) 15:30 – 17:00 B 213
9. dr hab. Paweł Marcinkiewicz  18.06.18(Pn)

25.06.18(Pn)

 12:00 – 13:30

10:00 – 11:30

B 204  10.09.18(Pn) 12:00 – 13:00 B 204
10. dr Jacek Molęda  19.06.18(Wt)

26.06.18(Pt)

 10:45 – 12:15 B 310  11.09.18(Wt) 15:45 – 17:15 B 310
11. dr Patrycja Nosiadek  21.06.18 (Cz)

28.06.18 (Cz)

 15:30 – 17:00

11:00 – 12:30

B 310     ————   —————– B 310
12. dr Justyna Pietrzykowska  18.06.18 (Pn)

25.06.18 (Pn)

 15:30 – 17:00

8:30 – 10:00

B 213  13.09.18(Cz) 8:30 – 10:00 B 213
13. dr Monika Porwoł  21.06.18 (Cz)

25.06.18 (Pn)

  9:00 – 10:30

8:00 – 9:30

A 112  10.09.18 (Pn) 11:00 – 12:30 A 112
14. dr Katarzyna Rybińska  22.06.18 (Pn)

29.06.18 (Pt)

 8:00 – 9:30 B 214  14.09.18 (Pt) 8:00 – 9:30 B 214
15. dr Renata Sput  23.06.18 (So)

26.06.18 (Wt)

 13:00 – 14:30

8:00 –  9:30

B 209  14.09.18 (Pt) 12:00 – 13:30 B 209
16. dr Paweł Strózik  19.06.18(Wt)  13:00 – 14:00 A 113  13.09.18(Cz) 13:00 – 14:00 A 113
17. Mgr Jindriska Svobodova, Ph. D.  18.06.18(Pn)

25.06.18(Pn)

 15:30 – 16:15 ——————- ———————- ———-
18. dr Rachael Sumner  18.06.18 (Pn)

25.06.18 (Pn)

 13:30 – 15:00

 

B 205  10.09.18 (Pn) 13:30 -15:00 B 205
19. mgr Zbigniew Tomala  20.06.18(Śr)

27.06.18(Śr)

 10:00 – 12:00 B 310  13.09.18(Cz) 10:00 – 12:00 B 310
20. Mgr Ewelina Uriasz  19.06.18 (Wt)

26.06.18 (Wt)

 15:00 – 16:30 B 20

B312

 11.09.18 (Wt) 13:00 – 14:30 B 209
21. dr Daniel Vogel  19.06.18(Wt)

21.06.18(Cz)

 11:30 – 13:00

15:00 – 16:00

A 112  13.09.18(Cz) 11:30 – 13:00 B 112
22. dr Andrzej Widota  20.06.18(Śr)

25.06.18(Pn)

 10:30 – 12:00

14:00 – 15:30

B 310  10.09.18(Pn) 15:00 – 16:30 B 310
23. dr Emilia Wojtczak  18.06.18 (Pn)

26.06.18 (Wt)

 14:30 – 15:30

10:30 – 12:00

B 209  10.09.18 (Pn) 16:30 – 18:00 B 209